חתן כלה >>> אולמות אירועים >>> חצר המלכה >>> טיפים לחתונת חורף

תפריט

אולמות אירועים - חצר המלכה - טיפים לחתונת חורף

ה-טיפים לחתונה מושלמת בחורף

 

הטמפרטורות יורדות, גשם ברה יורד ובשבילך שיר החופה כבר מתנגן.

איך תהפכי את חתונת החורף שלך למושלמת – חתונה היא לא עניין של רק קיץ או אביב, יותר ויותר זוגות בוחרים להינשא בזמנים "שמחוץ לעונה" ולמה לא?

האווירה הרומנטית של טיפות הגשם, היכולת לבחור כל תאריך שתרצי והרווח הפוטנציאלי מחתונה בחורף לא משאירים מקום לספק – אין סיבה אמיתית של למה לא להתחתן בחורף!

קראו את הטיפים לחתונה בחורף ואיך לעשות את זה לא פחות ממושלם.

 

לא לפחד להתנסות בצבעים
אל תרגישו קשורים ללוח הצבעים הלבנים, חומים ואדומים שבאופן די קבוע מקיפים את אירועי החורף. למה לא לבחור בצבעים עזים וליצור פלא טרופי של צבעי תפוז או צהוב אננס?
זה נשמע מנוגד אבל זה באמת יכול ליצור אווירה כיפית ולא צפויה לאורחים.

 

גשם ברכה
בדקו את התחזית שבוע לפני האירוע, תתפלאו שלמרות שרוב הזוגות מעדיפים ללכת לכיוון מרץ לקביעת יום חתונתם בגלל שהם יותר מצפים לגשם בינואר, הם מתוודים לגלות שהגשם אוהב לבוא דווקא במרץ. בדקו שבגן האירועים שלכם יש אוהל קבוע לקבלת הפנים ולא אוהל ארעי (שלא יעוף לכם הגג...). בדקו שהחימום תקין ומגיע לטמפ' חימום טובה, הרי הם לא עבדו תקופה ארוכה.

 

חניה נורמלית
בדקו שבמקום האירוע יש חנייה סלולה או מרוצפת עד לפנים אולם האירועים. אם האורחים שלכם יצטרכו להגיע לאולם דרך בוץ ושלוליות, תהיו בטוחים שהם יגיעו לאירוע פחות שמחים ובטח פחות "מתוקתקים"

 

עיצוב מזמין
חללים גדולים וריקים יוצרים אווירה קרה, דאגו שהאולם יתאים במידותיו למס' האורחים שלכם. בחרו בעיצוב ובצבעים חמים שישפיעו על האווירה. צבעי אדמה עדיפים על צבעים קרים.

 

נעים וטעים לאורחים
המאכלים הנכונים יתנו לאורחים את החום בבטן. הוסיפו משקאות חמים לקבלת פנים כמו חלב חם שיחמם להם את הגרון. כדאי להציע לחמים עשירים שיצאו הרגע מהתנור כמו פוקצ'ה בטבון בתוספות מעניינות. ולקינוח הציעו להם פאי אישי עם תפוחים מקורמלים.

 

גימיק חורפי
כולם התלבשו חם ויצאו החוצה לקור במיוחד לכבודכם – לא מגיע להם משהו קטן?
אם בקיץ האטרקציות לאירועים הם כפכפים או זוהרים אז בחורף הכי מתאים לתת לאורחים מטריה לבנה עם שמכם עליו או צעיף לבן מפנק כמזכרת מקורית מחתונת החורף שלכם.

 

הכתבה נכתבה על ידי חצר המלכה – חוויה של שלמות – אולם אירועים | גן אירועים – חתונה בחורף


תמונה: טיפים לחתונת חורף - חצר המלכה - אולמות אירועים
צור קשר